Kontakt oss

Vår kundetelefon 77 00 35 35 besvares alle hverdager mellom kl. 07:30 og 16:00 (stengt på lørdag og søndag). Du kan også kontakte oss på e-post eller via kontaktene på denne siden.

WorkX.no

Industri & Anlegg AS
Mercurveien 35
9408 Harstad

Telefon: 77 00 35 35
E-post: post@i-a.no 
Org.nr.: 937696140MVA

Tilbakemelding
Navn:
E-post:
*
Telefon:
Kommentar:
Skriv inn koden

Kontakter

Frantz Aronsen

Frantz Aronsen

Proffselger

Telefon: 919 20 849
E-post: frantz@i-a.no 

 

Odd Gunnar Aas

Odd Gunnar Aas

Brannkontroll
Telefon: 91902655
E-post: odd@workx.no 

Geir Jensen

Geir Jensen

Daglig Leder
Telefon: 92072269
E-post: geir@workx.no 

Bengt Nymoen

Bengt Nymoen

Anbud / Administrasjon 
Telefon: 92072254
E-post: Bengt@i-a.no 

Richard Larsen

Richard Larsen

Butikkleder
Telefon: 920 72 288
E-post: Richard@i-a.no 

Emil Gudmundsen

Emil Gudmundsen

Butikk
Telefon: 919 22 421
E-post: emil@workx.no

Andreas Elven

Andreas Elven

Butikk 
Telefon: 919 22 703
E-post: Andreas@workx.no 

Stig Lilleng

Stig Lilleng

Lagerleder / Gass
Telefon: 92072270
E-post: Stig@i-a.no 

Line Persson

Line Persson

Nettbutikk

Telefon: 919 20 588
E-post: line@i-a.no