Kontakt oss

Vår kundetelefon 77 00 35 35 besvares alle hverdager mellom kl. 07:30 og 16:00 (stengt på lørdag og søndag). Du kan også kontakte oss på e-post eller via kontaktene på denne siden.

WorkX.no

Industri & Anlegg AS
Mercurveien 35
9408 Harstad

Telefon: 77 00 35 35
E-post: post@i-a.no 
Org.nr.: 937696140MVA

Tilbakemelding
Navn:
E-post:
*
Telefon:
Kommentar:
Skriv inn koden

Kontakter

Geir Dagsvold

Geir Dagsvold

Proffselger

Telefon: 919 20 849
E-post: GD@i-a.no

Odd Gunnar Aas

Odd Gunnar Aas

Brannkontroll

Telefon: 919 02 655
E-post: Odd@workx.no

Geir Jensen

Geir Jensen

Daglig Leder

Telefon: 920 72 269
E-post: Geir@workx.no

Bengt Nymoen

Bengt Nymoen

Anbud/ Administrasjon

Telefon: 920 72 254
E-post: Bengt@i-a.no

Richard Larsen

Richard Larsen

Butikkleder

Telefon: 920 72 288
E-post: Richard@i-a.no

Emil Gudmundsen

Emil Gudmundsen

Butikk

Telefon: 919 22 421
E-post: Emil@workx.no

Andreas Elven

Andreas Elven

Butikk

Telefon: 919 22 703
E-post: Andreas@workx.no

Stig Lilleng

Stig Lilleng

Lagerleder

Telefon: 920 72 270
E-post: Stig@i-a.no

Line Persson

Line Persson

Nettbutikk

Telefon: 919 20 588
E-post: Line@i-a.no